Save the Date Çiftler

Büyük gün için ilk adımı attınız ve evlilik tarihinizi belirlediniz mi?
O zaman bu büyük haberi sevdiklerinize duyurmalı ve “Save the Date” demelisiniz ki, düğün gününüz için başka bir plan yapmasınlar!
Sizler için derlediğimiz, çiftlerimizin save the date fotoğrafları.

Tuğçe & Taha
Gözde & Yılmaz
Seda & Cem
Umay & Muhammed
Selin & Can
Kübra & Caner

Save the Date Fotoğrafları

Aşkınızı unutulmaz bir düğünle taçlandırmak istediniz ve nihayet nikâh gününü alıp, düğün tarihinize karar verdiniz. Şimdi sıra bunu sevdiklerinizle paylaşmaya geldi. Mutluluğunuzu tam anlamı ile sevdiklerinize de hissettireceğiniz özel bir şeyler olmalı… İşte bu yüzden yeni trend olan save the date fotoğrafları tam size göre! Hem tarihi duyurup, davetlilerinizin o güne bir plan yapmasına engel olmuş olursunuz, hem de sosyal medyada düğününüzün sinyallerini vereceğiniz profesyonel fotoğraflarınız olur.

Düğününüz öncesinde yapacağınız fotoğraf çekimleri ile sevdiklerinize düğününüzün haberini vermenin keyifli bir yoludur. Bu yeni trend ile hem güzel anılar biriktirmiş olacaksınız, hem davetlilerinize ilgi çekici bir sürpriz yapmış olacaksınız. Ayrıca gerçekleştirilen profesyonel çekimler ile siz de tarihe romantik bir not düşmüş olursunuz.

Nasıl Olmalıdır?

Save the Date Ne Zaman Yapılır? 🕒

Bu çekimi, düğününüzden 3 – 4 ay önce yaptırmanız uygun olacaktır. Hem fotoğraf çekimleri için rahatça hazırlanabilirsiniz, hem de dilediğiniz konsept ve tasarım için yeterince zamanınız olur. Hem de düğün çekimi öncesi bir profesyonel çekim deneyimi yaşamış olursunuz. Davetlilerinize düğününüzü duyurmak için de uygun bir tarih olacaktır bu…

Mekan Seçimi ve Konsepti Nasıl Olmalı?

Mekan Seçimi ve Konsept

Benimseyeceğiniz konsept ise tamamen kendi zevkiniz ile ilgili bir durum. Orman, lavanta bahçesi, deniz kenarı, kar, buğday tarlası, yel değirmeni, dere kenarı, nostaljik mekanlar ve benzeri sayısız atmosfer ve konsept akla gelebilir. Buna uygun olarak da kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı tespit edebilirsiniz. Genellikle abartıdan uzak, sade tasarımlı ve soft renklere sahip kıyafetler ise bu tür fotoğraflarda romantizmin ön plana çıkmasını sağlayan önemli bir detay oluyor. Diğer tüm detayları ise profesyonel fotoğrafçınız ile birlikte netleştirebilir, harika sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz güzellikte fotoğraflara sahip olmak ve profesyonellerden destek almak için ise hemen ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konu hakkında yazılmış blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.