Nişan Çiftler

Sevdiğinizle birlikte çıktığınız masalsı yolculuğunuzun ilk adımı olan Nişan merasiminizi, en güzel anları ile unutulmaz kılmak için yanınızdayız. En güzel kahkahalarınız, en romantik bakışlarınız ve en unutulmaz anlarınız Nişan fotoğrafları ile albümünüzde ölümsüzleşecek.

Ceren & Gökhan
Beril & Oğuz
Melis & Özgür

Nişan Fotoğrafları

Bir tekrarı daha olmayan, son derece özel ve anlamlı anların yaşandığı Nişanınız, Nişan fotoğrafları ile ölümsüzleşebilir ve geleceğe sürüp gidebilir. Profesyonel bir fotoğrafçı ise size en güzel duruşunuz ve bakışınızla yer aldığınız, en romantik ve keyifli fotoğrafları sunabilir.
Bu bakış açısı ile anılarınıza şahitlik ediyor, görünmez bir el olarak nişan çekimi sürecinde size destek oluyoruz.

Nişan Merasimi

Nişan merasimi, hem güzel bir yolculuğun ilk adımı anlamına gelir, hem de iki ailenin bir araya gelmesini ve geleneklerin harmanlanmasını ifade eder. Bu sebeple önemsenen, heyecanla hazırlanılan ve her bir güzel anının kayıt altına alınması istenen bir süreçtir. İleride baktığınız her bir fotoğraf sizi heyecanlandırmalı, gülümsetmeli ve aşkınızı tazelemelidir.

En Sık Yapılan Hata

Profesyonel Nişan Fotoğrafçısının Önemi

Nişan sürecinin profesyoneller tarafından kayıt altına alınması ise çok önemli. Nişan ve benzeri özel günlerde en sık yapılan hata, fotoğraf çekme görevinin kardeş, kuzen, arkadaş ve benzeri yakınlara verilmesidir. Bu kişiler sizin yakınınız ve mutluluğunuzu paylaşıyorlar. Dolayısıyla onlar da bu özel günü sizin gibi heyecanla yaşamak istiyorlar. Nihayetinde ise fotoğraf çekme görevini yeterince yerine getiremiyor, sizi memnun edecek fotoğraflara imza atamadıkları gibi günün mutluluğunu da yeterince yaşayamıyorlar. Dolayısıyla işi profesyonellere bırakmak harika nişan fotoğrafları elde etmek demektir.

Düğün Öncesi Prova

Nişan fotoğrafları çektirmek ve güzel anılar biriktirmek, sizin için bir tür prova teşkil edeceği için de önemlidir. Düğün öncesi, profesyonel çekim için bir prova yapmış olacak, bu deneyimi yaşayarak, düğün fotoğraflarınızda daha rahat olabileceksiniz. Ayrıca fotoğrafçınız da sizi tanıyacak, tarzınızı anlayacak ve düğünde daha da güzel sonuçlar elde edilebilecektir. Düğününüzün küçük bir provası olarak düşünebileceğiniz nişan merasiminiz, profesyonel bir nişan çekimi desteğiyle daha kusursuz hale gelebilir.

Unutmayın ki fotoğraflar, anıları canlı tutar. Özellikle de güzel ve özel anılardan söz ediyorsak, fotoğraflar olmazsa olmazdır. Bu süreçte işi uzmanına bırakmak ise alacağımız harika sonuçların iç huzuru ile günün tadını çıkarmak anlamına gelir.