Hakkımızda

Nevuna Film

Her şey hikâye anlatıcılığının keyfini ve mutluluğunu hissetmemizle başladı. Her çiftin bir hikâyesi var ve bu hikâyenin mutlu sonuna şahit olmak, en az onlar kadar mutlu olmak demek. Biz hikâyenizi, mutlu sonu ile birlikte anlatmak istiyoruz. Bunu ise en iyi yaptığımız işle ortaya koyuyor, size harika fotoğraflar, belgeseller, filmler ve benzerlerini sunuyoruz. Her bir fotoğraf ya da video kaydında, yüzünüzdeki ve kalbinizdeki mutluluğu yansıtmak bizim işimiz.

Deklanşöre her bastığımızda
unutmak istemediğiniz kareler yakaladık!

Fotoğraf ve sinema alanındaki eğitimlerimiz sayesinde size profesyonel bir hizmet sunabiliyoruz. Üstelik yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ise en önemli referansımız. Sürekli daha iyisini yapmak ve size teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak hizmet etmek için ekipmanlarımızı yeniliyor, daha iyi ve daha yenisi ile kaliteli sonuçlar sunabiliyoruz.

Nevuna ailesi olarak sizin için özgün işler yaratabilmeyi önemsiyoruz. Farklı olanı, yeni mekânları, yeni konseptleri, sizi farklı kılacak bir kompozisyon ile kullanıyor, size özel bir hizmet sunuyoruz. Sıradan anların kaydı ile istediğimiz mutlu hikâye anlatımını yakalayabileceğimizi sanmıyoruz. Bunun için daha hassas bir çalışma yürütüyor, hikâyenize odaklanarak benzersiz sonuçlar elde etmeyi tercih ediyoruz.

İşimizin temelinde doğallığı ve gerçekliği önemsememiz yatıyor. Kısacası doğal ve gerçek anları, en güzel kompozisyon ile yakalayıp, size gerçek anılar bırakmak istiyoruz. Sahip olduğumuz yenilikçi yaklaşımımız hem bizim için önemli bir motivasyon kaynağı, hem de her bir çifte özel sonuçlar sunmada en önemli yardımcımız. Siz de düğününüzde bir izleyici değil de adeta en yakın arkadaşınız olacağımızı unutmamalısınız. Ancak bu sayede, sizin en güzel gülüşünüzü yakalayabiliriz. Tüm bunların yanı sıra en önemli kazancımızın, tanıştığımız siz değerli dostlarımızın ve gözlerinizde gördüğümüz o büyük mutluluğun olduğunu belirtmeliyiz. İşte bu sebeple işimize büyük bir aşkla sarılıyoruz.

Sizden Gelenler
Nişanımızdan düğünümüze kadar her anımızda güleryüzleri ile yanımızda olan, Marmaris'ten Manisa'ya enerjileri hiç bitmeden bizim için koşturan Nevuna Ekibine çok teşekkür ederiz. Sadece yaptığınız işler ile değil dostluğunuz ile de gönlümüzü kazandınız. Her şey hayal ettiğimizden de güzeldi. Sevgiler.

Deniz & Cumhur

Düğün Tarihi: 27.10.2018
Sıradan düğün fotoğraflarından sıkıldıysanız başka adres aramanıza gerek yok. Gerçek gülüşler, gerçek duygular hepsi fotoğraflara yansıyor. Biz sonuçtan çok memnun kaldık. Teşekkürler Nevuna.

Özlem & Sercan

Düğün Tarihi: 23.11.2019
Faruk bey ve Nevuna ekibine çok teşekkür ederim. Düğün günü her yerdeydiler.Hem bizimle eğlenip hem de muhteşem kareler çektiler. Her şey için çok teşekkür ederiz. Bu arada hayran kitleniz oluştu diyebiliriz; Düğün sonrası bana en çok çekim ekibini sordular 🙂

Seda & Mustafa

Düğün Tarihi: 02.09.2017
Düğün telaşım da beni rahatlatan ekip. Gerçekten harika fotoğraflar çektiler hepsine tek tek aşık oldum😍 eşim fotoğraf çekilmeyi hiçççç sevmez ona bile öyle sabırlı davrandılar ki😂 çekimimiz çok eğlenceli geçti💃🏼 Düğünümde her anımı çektiler aldıkları parayı fazlasıyla hak ediyorlar👍🏻 Hiççç tereddüt etmeden nevuna'yı seçebilirsiniz kesinlikle tavsiye❤️

Çağla & Cumhur

Düğün Tarihi: 14.12.2019
Şahane fotoğraflar çekip, her anımızı yakalamak için etrafımızda dört dönen, yer yer karşılıklı oynadığımız ve çok eğlenerek çalıştığımız Sevgili Nevuna ekibine teşekkür ederiz. Sevgiler

Yudum & Volkan

Düğün Tarihi: 04.05.2019
Nevuna ekibine her saniye bir arkadaş olarak yaklaştıkları İçin çok teşekkür ederiz. İşlerinden zevk alarak yaptıkları İçin içinizde şüphe kalmasına gerek olmadan tam anlamıyla su akıp en doğru yolu buluyor onlara güvendiğimiz de. Çok teşekkürler Nevuna.

Umay & Muhammed

Düğün Tarihi: 13.10.2019
Tanıştığımız gün yaklaşımları ve işlerine duydukları sevgi ile beni etkileyen ve sonrasında hayalimde olandan daha güzel fotoğraflarımız ve hikayemiz ile ne kadar doğru karar verdiğimi ispatlayan nevuna ekibine ve Faruk'a çok teşekkür ediyorum. sevgiler 🙂

Nazlı & Sarper

Düğün Tarihi: 14.10.2018
Yorum Gönder

* Gerekli

Üyeliklerimiz